Depilace cukrovou pastou

Dopřejte si zlato Kleopatry

Cukrová pasta, nazývána zlatem Kleopatry, je nejstarší, ale také nadčasovou depilační hmotou, která se těší velké oblibě i dnes, a to díky svým výhodám ve srovnání s ostatními způsoby depilace.
Kouzlo depilace cukrovou pastou spočívá v jednoduchosti (na depilaci stačí pouze cukrová pasta a na umytí pokožky voda) a ve složení (je vyrobena z přírodních a nedráždivých materiálů).

Zlepšuje stav pokožky a řeší problémy způsobené jinými technikami a holením, vyrůstání chloupků ani nebudete cítit, pravidelnou depilací chloupky vyrůstají jemnější a je jich méně. Vyhnete se nepříjemnému pocitu pálení při depilaci, rovněž nepříjemnému pocitu píchání a svědění při vyrůstání chloupků, nemusíte odstraňovat chloupky minimálně dva týdny, zarůstání chloupků se nebude zhoršovat, spíše naopak, alergická a dlouhodobě podrážděná pokožka už Vás nebude trápit.

Cukrová pasta Nadirah

Přírodní depilační cukrová pasta Nadirah je bezpečná a šetrná, vhodná na celé tělo, včetně depilace intimních partií, pro ženy i muže. Odstraní jakékoliv chloupky.
chevron-down