Kosmetické služby

Maximální péče

Kosmetické produkty a postup ošetření volím vždy až po důkladné analýze pleti a osobní konzultaci s klientkou/klientem.

Základní
kosmetické ošetření

Zahrnuje povrchové čištění, příprava pleti na hloubkové čištění, ošetření ultrazvukovou špachtlí, ruční hloubkové dočištění podle domluvy, úprava obočí, masáž dekoltu, krku a obličeje a mikromasáž očního okolí, sérum, maska, oční krém, denní krém.

Kompletní
kosmetické ošetření

Zahrnuje základní kosmetické ošetření doplněné o barvení obočí, příp. řas, o depilaci cukrovou pastou jakékoliv části obličeje.

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Vaše pleť si zaslouží dokonalou péči. Tu získáte díky odbornému hloubkovému čistění za pomocí moderního ultrazvukového zařízení. Efektivně odstraňuje odumřelé kožní buňky, nečistoty, zbytky make-upu a eliminuje nadbytečný kožní maz. Po ošetření zanechává pleť hladší, zdravější a svěží.
Ultrazvuková špachtle využívá jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou však sotva cítit. Ošetření je tedy bezbolestné a obejde se bez podráždění kůže. Jemnými vibracemi dochází ke stimulaci krevní a lymfatické cirkulace pomáhající zmírňovat pigmentové nepravidelnosti. Zařízení se dá také použít pro zapracování vyživujícího séra či krému, což zvýší jeho účinnost.
Kontraindikace - ošetření ultrazvukovou špachtlí nelze provést:

Hnisavá onemocnění – záněty koutků, opary, ekzém, lupénka, akutní onemocnění, kožní onemocnění (plísně či záněty na kůži), seborea - zánětlivé onemocnění způsobené obvykle kvasinkou infekcí, aktivní akné v zánětu, virové nebo bakteriální onemocnění kůže, pooperační stavy, otevřené rány, popáleniny (i od slunce), horečnatá onemocnění, antibiotika, onkologická onemocnění, těhotenství, kojení, neléčený vysoký krevní tlak, závažná onemocnění srdce, implantovaný kardiostimulátor, kovový implantát v oblasti obličeje, paradontóza, onemocnění štítné žlázy, nepřejíždět přes mateřská znaménka ani vystouplé pihy, kuperóza neboli rosacea, růžovka, vysušená pleť.

Masáž obličeje

Masáž obličeje dokáže velice účinně ovlivnit nervový systém a vysoce ceněná je také pro své relaxační účinky. Podle mnoha masérů se jedná dokonce o jednu z nejblahodárněji působících masáží na lidský organismus.

Na obličeji se nachází velké množství nervových zakončení, které jsou prostřednictvím masáže stimulovány. I přes to, že masáž probíhá pouze na obličeji, má vliv na celé tělo. Nejviditelnější účinek má však samozřejmě na obličejové svaly. Napětí a stres, se kterými se každý den setkáváme, způsobuje stažení malých obličejových svalů, což má za následek tvrdý a přísný výraz. Při masáži jsou právě tyto svaly jemnými hmaty postupně uvolňovány, a tak dochází k změkčení výrazu.

Dalším příznivým efektem masáže obličeje je zpevnění pokožky, která má s přibývajícími roky tendenci povadat a vytvářet vrásky. Při masáži se zlepšuje její prokrvení a pružnost svalů, z kožního povrchu se mechanicky odstraňují nejstarší rohové buňky, díky čemuž se pleť viditelně oživí a rozzáří a kůže nabývá mladšího vzhledu. Rovněž odstraňuje mazové zátky a urychluje se metabolismus v kůži a tím se snižuje vrstva podkožního tuku.

Pokud tedy přemýšlíte, jak oddálit proces stárnutí a eliminovat vrásky, pak je masáž obličeje jednou z nejvhodnějších a také nejlevnějších možností.
Kontraindikace - masáž nelze provést:

Hnisavá onemocnění – záněty koutků, opary, ekzém, lupénka, po plastice ptózy – úprava pokleslé kůže, pokožka splácená po slunění, poškození krční páteře, srdeční vada, vysoký krevní tlak, onemocnění štítné žlázy, rizikové těhotenství.

Speciální kúra Macon

Jedná se o exkluzivní ošetření dodávající pleti intenzivní výživu, hydrataci, regeneraci, lifting. Prokazatelně se zlepší elasticita, odolnost, tonus a struktura pleti. Dochází k vyhlazení, zpevnění, zvýšení pružnosti a vypnutí pleti. Výsledkem je svěží a zářivá pleť s výrazně mladším vzhledem.
chevron-down