Lash Filler řas a laminace obočí

Silnější a pevnější řasy

U Lash Liftingu jsme byly zvyklé na konci procedury nanášet Lash Botox pro výživu a posílení řas. Procedura Lash Filler je jiná. Byla speciálně vyvinuta tak, aby v každém jejím kroku byly řasy do hloubky vyživeny a posíleny. Mění se genetický základ řas a působí přímo v zárodečné matrici. Řasy pak rostou silnější a pevnější.
Lash Filler navíc působí na svalovou paměť řasy, proto má dlouhodobý efekt. U klientek pozorujeme mnohem delší výdrž zakřivení a hlavně viditelné posílení řas. Lash Filler je zkrátka celosvětový hit a Lash Lifting je vedle něj zastaralá metoda. Lash Filler představuje revoluční, inovativní, jedinečnou péči s klinicky prověřenou účinností, která posiluje a natáčí vaše přirozené řasy bez aplikace umělých řas. Všestranný intenzivní a důsledný výzkum vyvinul složení přípravků tak, aby zajistil jemnou, a přitom účinnou péči. Lash Filler si žádají klienty, které milují přirozenost.

Laminace obočí je revoluční profesionální ošetření, které je určeno výhradně na obočí a postará se o to, aby byly chloupky obočí pěkně upravené, hebké, hedvábné a vyživené. Obočí je rám obličeje a podtrhne krásu každé ženy.

Profesionální InLei

InLei je italská značka excelence v oblasti vzhledu: jedná se profesionály v laminaci a barvení řas a obočí. Během několika let vyvinuli tento sektor a vytvořili první produkty pro profesionální použití 100% Made in Italy. Vytvořili ošetření LASH FILLER pro laminaci řas, první na světě s prokázanou účinností při zahušťování vlasů. Pro laminaci obočí představili BROW BOMBER, který doslova způsobil revoluci ve světě umělců obočí.
chevron-down